Reklama

Twórca Dragon's Dogma i gier z serii Devil May Cry w tym roku pokaże swój nowy projekt

​Bez wątpienia w bieżącym roku zapowiedzianych zostanie wiele interesujących tytułów. Jednym z nich będzie nowy projekt osoby, która maczała palce w serii Devil May Cry oraz odpowiedzialna była za powstanie Dragon’s Dogmy.

W Sylwestra, na kilka godzin przed wybiciem północy, Hideaki Itsuno opublikował na Twitterze wpis, w którym złożył życzenia noworoczne. Dodatkowo wspomniał, że w nadchodzących miesiącach zamierza ujawnić swoją nową grę.

Japoński projektant znany jest przede wszystkim ze współtworzenia nastawionej na akcję serii Devil May Cry. Uczestniczył w pracach nad drugą, trzecią oraz czwartą odsłoną cyklu ze słynnym Dante w roli głównej.

Ostatnim projektem Itsuno był Dragon’s Dogma oraz rozszerzenie Dark Arisen. Gra jest RPG-iem, w którym wcielamy się w bohatera naznaczonego przez smoka. Głównym zadaniem jest pozbycie się stwora.

Reklama

Na chwilę obecną szczegóły na temat kolejnej produkcji Japończyka nie są na razie znane. Tajemniczy tytuł równie dobrze może być kolejną odsłoną Devil May Cry oraz wspomnianej Dragon’s Dogmy, jak i zupełnie czymś nowym.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje