​Toyota nawiązuje współpracę z Nintendo - jej efekty wywołają entuzjazm graczy

Już w połowie tego roku do sprzedaży wprowadzony zostanie samochód Toyota Grand Highlander 2024. Duży rodzinny SUV najprawdopodobniej będzie cieszył się sporą popularnością w kilku kontynentach na świecie. Toyota z tej okazji przygotowała nietuzinkową współpracę. Gracze już teraz zacierają sobie ręce.

Toyota Grand Highlander 2024 oficjalnie zaprezentowana została kilka godzin przed Chicago Auto Show. Popularny koncern motoryzacyjny ogłosił również nietypową współpracę z Nintendo - słynnym producentem konsol z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Nintendo Switch OLED i Mario Kart 8 Deluxe jako prezenty dla nabywców nowego SUV-a od Toyoty

Pierwsze 500 klientów, którzy zdecydują się na zakup nowego SUV-a, otrzymają w ramach wspomnianej współpracy konsolę Nintendo Switch w modelu OLED, jak również dodatkowo tematyczną wyścigową grę Mario Kart 8 Deluxe. Nagroda nie jest przypadkowa - Toyota chce w ten sposób umilić czas podczas podróży wszystkim kierowcom poprzez jedną z najbardziej kultowych produkcji dedykowanych przenośnej popularnej japońskiej konsoli.

Reklama

Grand Highlander oferuje trzy warianty układu napędowego, z których najbardziej wydajny zaoferuje moc na poziomie 362 KM. Producent pokusił się także o trzy rzędy foteli, przemyślane schowki w kabinie i obszerne wnętrze. Z kolei bagażnik ma pomieścić nawet siedem walizek podręcznych. Cena i data sprzedaży pozostają na razie tajemnicą. Najpewniej więcej o tym, jak również o samej współpracy z Nintendo dowiemy się bliżej lata bieżącego roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Nintendo Switch
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy