Toy Story przeniesione do Disney Dreamlight Valley

​Jesteśmy krótko po premierze Disney Dreamlight Valley - połączenia life-sima i gry przygodowej. Jednak autorzy już zapowiadają nową zawartość. Gracze otrzymają między innymi dodatek związany z Toy Story.

Trwa właśnie D23 - wydarzenie dla fanów światów i bohaterów stworzonych przez Disneya. Zapowiadane na nim są nowe filmy, seriale telewizyjne, gry oraz przedmioty dla kolekcjonerów. Dla niektórych może być nie lada niespodzianką, że gra, która dopiero co wystartowała - Disney Dreamlight Valley - już za chwilę otrzyma nową zawartość. Z nowości na pewno ucieszą się fani Toy Story.

Reklama

Nową zawartość zapowiada zwiastun, którego akcja toczy się w dziecięcym pokoju, chociaż nie wygląda on jak pokój Andy’ego, jaki znamy z filmów. Materiał zapowiada między innymi nowe skiny dla naszego bohatera, oczywiście nawiązujące do filmu. Jednym z nich jest strój podobny do tego, który nosił Woody, inny zaś to kostium Buzza. Postaci Woody’ego i Buzza były już dostępne w podstawowej wersji gry, ale tam postaci te w porównaniu do głównego bohatera były dosłownie wielkości zabawek. W dodatku to gracz zostaje zmniejszony do rozmiarów figurki, więc Buzz i Woody w końcu będą “naszego" rozmiaru.

D23 to także inne ogłoszenia - jak na przykład Disney Illusion Island, platformówka w stylu Raymana, którą można przechodzić w co-opie, która pojawi się ekskluzywnie na Nintendo Switch. Ogłoszono również kolejną grę Amy Hennig, która wcześniej była odpowiedzialna między innymi za Uncharted. W nowym tytule zobaczymy Kapitana Amerykę i Czarną Panterę w czasach II wojny światowej.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Disney Dreamlight Valley | Toy Story
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy