Tom Clancy’s Rainbow Six Siege dostępne za darmo. Jak i gdzie pobrać?

Ubisoft ponownie wyszedł naprzeciw oczekiwaniom graczy. Kultowa sieciowa strzelanka Tom Clancy’s Rainbow Six Siege dostępna jest za darmo. Weekendowe granie można uskuteczniać od 1 do 5 czerwca.

Jeśli chodzi o gatunek FPS-ów, to jest to bardzo częste zjawisko. W przeszłości Activision już kilkukrotnie udostępniał "darmowe weekendy" m.in. z takimi produkcjami jak: Call of Duty Vanguard czy nieco świeższym Call of Duty: Modern Warfare 2.

Teraz po takowy zabieg sięgają francuscy deweloperzy z Ubisoftu. Z resztą nie jest to już pierwsza tego typu operacja, kiedy Rainbow Six Siege udostępniany jest na kilka dni do pogrania całkowicie za darmo, bowiem kilka takich wydarzeń było już organizowanych. Przechodząc jednak do meritum, w sieciowy shooter pogracie bezpłatnie od 1 do 5 czerwca.

Reklama

Gra w darmowej wersji dostępna będzie od godziny 18:00 w przypadku pecetów oraz od godziny 19, jeśli chodzi o konsole Xbox One, PlayStation 4 i PlayStation 5. Warty podkreślenia jest fakt, iż Ubisoft udostępnią pełną wersję produkcji, co oznacza, że do dyspozycji graczy trafiają wszystkie tryby i mapy.

Progres, który uda nam się poczynić przez darmowy weekend, możemy z powodzeniem przenieść do normalnej wersji gry, w momencie gdy zdecydujemy się na jej późniejszy zakup. Oferta bezpłatnego grania powiązana jest ze zniżkami. Rainbow Six Siege możemy nabyć na wszystkich platformach, na których dostępny jest ten tytuł, po 75% obniżce cenowej.

Rainbow Six Siege pomimo tego, że na rynku istnieje już od kilku ładnych lat, nadal cieszy się sporą popularnością. Strzelanka kierowana jest głównie do fanów taktycznych rozgrywek, w których prócz umiejętności strzelania liczy się zmysł strategiczny.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama