To już pewne. Hitowy serial Fallout otrzyma 2. sezon!

To było do przewidzenia. Po sukcesie pierwszego sezonu serialu Fallout, Amazon ogłosił, że fani doczekają się premiery drugiego sezonu!

Fallout jest teraz na ustach wszystkich. Nic więc dziwnego, skoro wyczekiwany serial w realizacji Amazon Prime Video, będący ekranizacją popularnej gamingowej serii, przyjął się ciepło wśród ogromnej rzeszy odbiorców.

Na potwierdzenie tej tezy wystarczy przytoczyć oceny z branżowych serwisów. Na rodzimej platformie Filmweb, Fallout może pochwalić się średnią ocen na poziomie 8,0/10, natomiast w zagranicznym IMDB.com dzieło zgarnęło jeszcze pochlebniejsze noty - 8,6/10.

Reklama

Oceny to jednak nie wszystko. Produkcja Amazona zanotowała ogromny sukces komercyjny. Otóż serialowy Fallout znalazł się w ścisłej trójce najchętniej oglądanych produkcji w serwisie Prime Video, a to już mówi naprawdę wiele.

Po tak potężnym sukcesie można było z dużą dozą prawdopodobieństwa spodziewać się, że ogłoszenie powstania drugiego sezonu pozostaje kwestią czasu. Amazon właśnie poinformował i potwierdził, że drugi sezon serialowego Fallouta powstanie. To doskonała wiadomość dla wszystkich fanów serii, jak i miłośników tego kinematograficznego dzieła.

Wieść ta powiązana jest z faktem, że zdjęcia do drugiego sezonu Fallouta będą kręcone w Kalifornii. Producenci mają otrzymać aż 25 milionów dolarów ulgi podatkowej w tym stanie na realizację tego przedsięwzięcia.

Nie sposób też nie wspomnieć o tym, że serial Fallout bardzo mocno wpłynął na wzrost popularności gier z tej serii. Przykładowo Fallout 4 jest najlepiej sprzedającą się grą tygodnia w Europie. Dzieło Bethesdy prześciga nawet EA Sports FC 24 i hitowe Helldivers 2. Raport wskazują, że sprzedaż gry wzrosła o... 7500% względem badanego poprzedzającego tygodnia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Fallout | Amazon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama