Titanfall z płatnymi oraz darmowymi DLC

Dzisiaj niemal każda gra posiada dodatki DLC. Nie inaczej będzie z nadchodzącym Titanfallem.

Developerzy ze studia Respawn Entertainment ujawnili, że gra doczeka się kilku rozszerzeń. Na szczęście nie wszystkie będą płatne. Vince Zampella, szef i jeden ze współzałożycieli studia Respawn Entertainment, w rozmowie z serwisem GameSpot, wyjawił, że miłośnicy Titanfalla mogą spodziewać się zarówno darmowych, jak i płatnych dodatków - te ostatnie będzie można kupić w formie przepustki sezonowej.

"Planujemy wspierać grę za pomocą DLC. Zrobimy płatne dodatki. A także darmowe aktualizacje. Są rzeczy, które pragniemy, by znalazły się w grze, a których nie chcieliśmy umieszczać w podstawowej wersji - tak więc dodamy prywatne mecze i tego typu elementy za darmo. Przygotujemy także przepustkę sezonową - jeśli zapłacisz za rozszerzenia z góry, zaoszczędzisz. Nie planujemy mikrotransakcji" - mówi Zampella.

Electronic Arts ujawniło szczegóły przepustki sezonowej Titanfalla. W jej skład wejdą trzy dodatki zawierające nowe mapy, ale nie tylko. Developerzy szykują też coś innego, ale zawartość rozszerzeń nie została jeszcze dokładnie sprecyzowana. Więcej mamy dowiedzieć się w okolicach premiery DLC.

Pakiet kosztować ma 79 zł, co oznacza, że - jak twierdzą przedstawiciele EA - jego nabywcy zaoszczędzą około 16% w porównaniu z sytuacją, gdyby poszczególne dodatki kupowali osobno. Ponadto posiadacze PC-tów mogą kupić zestaw jeszcze taniej - dołączany jest on bowiem do kosztującej 219 zł cyfrowej edycji specjalnej Titanfalla. Niestety oferta ta dostępna jest tylko na komputerach.

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: Titanfall

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy