​The Sims 4 otrzymuje dwa dodatki: Simtymność i Łazienkowe szpargały

The Sims 4 będąc najpopularniejszym symulatorem życia na rynku gier wideo, doczekał się ogromnej liczby rozmaitych dodatków. Kolejne rozszerzenia trafiają do gry, tym razem pozwolą odmienić zawartość naszej wieczorowej garderoby i wpłynąć na poprawę wyglądu łazienki. Kiedy Łazienkowe szpargały i Simtymność trafią do popularnej produkcji?

Słynne Simsy 4, choć na rynku istnieją już od ponad ośmiu lat, stale i sukcesywnie otrzymują kolejne pakiety rozgrywki, akcesoria i dodatki. Producenci z EA Maxis dbają, by w najpopularniejszym na rynku symulatorze wirtualnego życia nie wkradła się nuda.

Już 19 stycznia 2023 roku do gry trafią dwa spore dodatki. Łazienkowe szpargałySimtymnosć nie wpłyną rewolucyjnie na naszą rozgrywkę i nie zmienią ogromnej liczby mechanik związanych z tytułem, ale dotkną za to aspekty związane z przedmiotami kosmetycznymi i wystrojem.

Reklama

Łazienkowe szpargały wniosą do gry nowy zestaw mebli i możliwości. Gracze będą mogli urządzić łazienkę w domu Sima według własnych preferencji. Twórcy do dyspozycji prócz luster, regałów i szafek oddadzą jeszcze rozmaite akcesoria m.in. naklejki, ręczniki, suszarki do włosów. Dzięki tej kolekcji stworzenie łazienki marzeń jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Simtymność istotnie wpłynie z kolei na atrakcyjność Sima. Do gry trafi nowa garderoba - ponętna, elegancka bielizna wieczorowa, która naszemu bohaterowi doda czarującego uroku w sypialni. Zestawy tworzone są przez twórców gry we współpracy z firmą MeUndies. Asortyment ma być tak bogaty, że w pełni pod względem gustu spełni oczekiwania wielu.

Przypomnijmy, że gra The Sims 4 od października 2022 roku dostępna jest na wszystkich platformach za darmo. Dodać należy jednak, że twórcy udostępnili bezpłatnie tylko podstawową wersję gry, a nie jest niczym odkrywczym, że ta nabiera kolorytu dopiero wtedy, gdy zaimplementujemy w niej liczne powstałe dodatki i rozszerzenia urozmaicające naszą rozgrywkę.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Sims 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy