The Sims 4 – nowy rekordzista w seksualnym speedrunie

To jeden z najbardziej nietypowych speedrunów w grach wideo. W ostatnim czasie mogliśmy śledzić walkę o nowy rekord w kategorii WooHoo Speedrun w The Sims 4. Chodzi w nim o to, aby w możliwie jak najkrótszym czasie doprowadzić do... współżycia dwójki simów.

Idea WooHoo Speedrunu w The Sims 4 może wydawać się nietypowa. Jest to wyzwanie, w którym gracze starają się jak najszybciej doprowadzić swojego Sima do intymnego zbliżenia (zwanego WooHoo) z inną postacią w grze. Pomimo że w realistycznym symulatorze życia budowanie relacji i stworzenie odpowiedniej atmosfery wydaje się wymagać czasu, speedrunnerzy pokazują, że wirtualne romanse mogą rozkwitać w ekspresowym tempie.

Reklama

Do marca 2024 roku najlepszy wynik w WooHoo Speedrun należał do gracza o pseudonimie ArvidTheMusic, który ustanowił czas 0:23:767. To imponujące osiągnięcie zademonstrowało biegłość w mechanice gry i umiejętność ekspresowego tworzenia relacji. Jednak 25 marca 2024 roku, po roku dominacji Arvida, rekord pobił niejaki chiblee, notując wynik 0:23:483.

Niemniej jednak już dwa dni później ArvidTheMusic odzyskał swój tytuł, ustanawiając nowy rekord - 0:23:383. Wideo z tego rekordowego speedrunu jest dostępne na Twitchu, tak więc na własne oczy możecie zobaczyć, jak szybko może rozwinąć się romans w grze, kończąc się na WooHoo. Strategia okazała się prostsza, niż mogłoby się wydawać: błyskawiczne zapoznanie, nawiązanie przyjaznych stosunków, flirt, pocałunek i zaproszenie do spędzenia razem wieczoru.

Współzawodnictwo w kategorii WooHoo Speedrun zyskało dodatkowy wymiar, kiedy ArvidTheMusic, świętując odzyskanie rekordu, humorystycznie wyzwał na Reddicie znanego z YouTube'a Summoning Salta. Summoning Salt słynie z dogłębnych analiz scen speedrunowych. ArvidTheMusic zaproponował mu, aby z przymrużeniem oka przeanalizował tę wyjątkowo konkurencyjną kategorię.

Ponadto ArvidTheMusic - jako muzyk - dodaje tej historii smaczku. Na platformie X (dawniej Twitter) napisał: "Ilu muzyków na świecie może pochwalić się rekordem świata w najszybszym WooHoo w The Sims 4? Tylko jeden. I TO JESTEM JA. BOB DYLAN NIGDY TEGO NIE ZROBIŁ. NEIL YOUNG NIGDY NIE URUCHOMIŁ LIVESPLITA". 

The Sims 4 to - jakby ktoś jeszce nie wiedział - gra symulująca życie, w której gracze wcielają się w wirtualnych ludzi i sterują ich życiem. Pozwala na budowanie domów, tworzenie rodzin, rozwijanie umiejętności i realizowanie ambicji. The Sims 4 oferuje szeroki wachlarz możliwości i narzędzi, które dają nam pełną kontrolę nad życiem naszych simów. Gra cieszy się ogromną popularnością i posiada miliony fanów na całym świecie. Według oficjalnych danych, zagrało w nią ponad 70 milionów osób.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Sims 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy