​The Sims 4. Gracze mogą umawiać się na randki z członkami rodziny

W The Sims 4 zagościł dwunasty oficjalny długo wyczekiwany dodatek "Licealne lata", a wraz z nim irytujący błąd, który wywołał niemałą burzę w sieci. Simy mogą umawiać się na randkę... z członkami swojej rodziny.

The Sims 4 z premierą blisko osiem lat temu nadal cieszy się sporą popularnością wśród graczy. Deweloperzy z EA Maxis starają się implementować do rozgrywki częste, odświeżające zmiany, które wprowadzają nieco rozmaitości do kultowego już symulatora życia.

Najnowszym dodatkiem jest ten zatytułowany "Licealne lata". Przed samą premierą rozszerzenia twórcy wprowadzili do gry łatkę, która miała poprawić znane wcześniej błędy, a jednak sama zainicjowała jeden, o którym teraz w sieci zrobiło się głośno.

Reklama

The Sims 4. Dziwny błąd pozwala na umawianie się z członkami rodziny

Chodzi bowiem o możliwość umawiania się Simów z członkami swojej rodziny. Jeden z użytkowników poruszył ten problem w serwisie Reddit. Umieścił on zdjęcie, które prezentuje jak siedząca na sofie kobieca postać pyta swojego syna, czy ten zostanie jej chłopakiem.

Problem szybko trafił na forum wsparcia Electronic Arts. Szczegółowo opisana kwestia dostrzeżona została przez deweloperów, którzy błyskawicznie odnieśli się do tematu, zapewniając, że trwają pracę nad poprawą tego uciążliwego i irytującego błędu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Sims 4 | Electronic Arts
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy