Reklama

​The Settlers: New Allies z datą premiery i nowym materiałem z rozgrywki

Długo musieliśmy czekać na kolejne informacje o The Settlers: New Allies. Finalnie Ubisoft odsłonił więcej kart o kolejnej części "Settlersów". New Allies zadebiutuje na rynku już 17 lutego 2023 roku.

Gra pojawi się w tym dniu, racząc wszystkich posiadaczy pecetów. Tytuł dostępny będzie za pośrednictwem platformy Epic Games Store oraz Ubisoft Store. To jednak nie wszystko. Francuscy deweloperzy zapowiedzieli, że produkcja zagości również na konsolach Xbox, PlayStation oraz Nintendo Switch. Nastąpi to jednak w późniejszym, nieznanym na razie terminie.

Reklama

Co do The Settlers: New Allies, to o grze usłyszeliśmy po raz pierwszy już kilka ładnych lat temu. Plany wydania gry dotyczyły pierwotnie roku 2020 roku i jak to często w branży bywa, spełzły na absolutnie niczym. Przez długi okres otrzymaliśmy jednak kilka zwiastunów, gameplay’ów i innych materiałów.

Co zaoferuje The Settlers: New Allies?

Gra ma być złożoną strategią czasu rzeczywistego, oferującą przy tym grafikę na najwyższym poziomie i świat skonstruowany przez deweloperów pełni nasycony szczegółami i animacjami. Filarem produkcji jest autorski silnik Ubisoftu, Snowdrop, który według francuskich deweloperów ma zrewolucjonizować podejście do nowoczesnych gier strategicznych.

The Settlers: New Allies zapewni potyczki z innymi graczami, jak również ze sztuczną inteligencją. Do dyspozycji graczy oddane zostaną trzy frakcje: Elarów, Maru i Jornów. Każda wyróżni się wyjątkowym stylem, historią i oczywiście wyglądem.

Podróż po New Allies oparta jest o kampanię fabularną lub tryb "Dla odważnych" przeznaczony dla bardziej wymagających graczy. Ta druga opcja dostarczy trudniejszych wyzwań i sporo nowych zadań.

Już 1 grudnia poprowadzona zostanie oficjalna transmisja na kanale Ubisoft w serwisie Twitch w pełni przeznaczona opisywanej w tym materiale grze. Stream realizowany będzie z udziałem Creative Directora gry, Christiana Hagedorna.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Settlers: New Allies

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy