The Last Of Us. Pierwszy odcinek serialu skradł serca widzów. Jest idealnie?

The Last Of Us, czyli serialowa produkcja, będąca adaptacją popularnej gry wideo podbija właśnie serca milionów widzów na całym świecie. Pierwszy odcinek zebrał jak do tej pory niemal same najlepsze noty. Jak będzie dalej?

The Last Of Us - fani nie kryją zachwytu po premierowym odcinku serialu HBO

16 stycznia to dzień, na który czekało bardzo wielu fanów popularnej gry The Last Of Us, która pierwotnie na rynku zawitała w 2013 roku. Na platformie HBO Max zadebiutował bowiem pierwszy odcinek bardzo wyczekiwanego serialu inspirowanego popularnym przygodowym tytułem gamingowym.

Chociaż mieliśmy do czynienia do tej pory tylko i wyłącznie z odcinkiem pilotażowym, to już teraz można mówić o ogromnym sukcesie serialu. Oprócz rozpalenia entuzjazmu wielu kinomaniaków i gracz, naprzód ze swoimi opiniami wyszli krytycy, którzy stwierdzili, że możemy mieć do czynienia z "największą adaptacją popularnej gry wideo, jaką kiedykolwiek stworzono".

Reklama

Zdaje się, że powyższe opinie potwierdzone są przez samą średnią ocen na Rotten Tomatoes, która w przypadku wskaźnika Tomatometer zatrzymała się na zawrotnym poziomie 99%. Z kolei średni rezultat przyznany przez widownie uplasował się póki co na progu 96%.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy