Reklama

The Last of Us Part II z nowymi trofeami dla graczy lubiących hardkorowe wyzwania

​Wygląda na to, że Naughty Dog szykuje dla nas jeszcze więcej wyzwań w swojej nowej grze, ale to zdecydowanie atrakcje dla graczy o mocnych nerwach.

The Last of Us Part II to naprawdę wymagające doświadczenie, ale głównie emocjonalnie, bo jeśli chodzi o poziom trudności, to nawet ten najwyższy jest spokojnie do ogarnięcia, wymaga jedynie dobrego gospodarowania środkami i korzystania z wielu możliwości “załatwiania spraw" po cichu. Dla niektórych graczy może być to nieco rozczarowujące, dlatego też Naughty Dog postanowiło to zmienić, a przynajmniej tak sugerują najnowsze branżowe doniesienia.

Reklama

Na Twitterze PowerPyx pojawił się bowiem nowy wpis, z którego dowiadujemy się, że deweloper szykuje dla swoich fanów poziom trudności o nazwie Grounded i tryb Permadeath, którego nazwa mówi chyba wszystko - zgon oznacza zgon i konieczność rozpoczynania całej przygody od początku. Jeśli graliście w pierwszą część The Last of Us, to zapewne pamiętać, że celem poziomu Grounded jest dostarczenie jak najbardziej realistycznych doświadczeń.

Oznacza to jeszcze mniej zapasów, brak HUDa i specjalnej zdolności nasłuchiwania, a do tego więcej i bardziej inteligentni przeciwnicy. Jeśli więc połączymy to z trybem Permadeath, to dostajemy naprawdę wymagające przeżycie, z którym poradzą sobie zapewne tylko nieliczni. Dlatego też, jeżeli wciąż nie spróbowaliście The Last of Us Part II klasycznie, to nie polecamy zaczynania od tych nowości, bo możecie się szybko zniechęcić, a nie o to przecież chodzi, szczególnie przy tak wyjątkowej produkcji.

Przypominamy, że obecnie The Last of Us Part II dostępne jest jedynie na PlayStation 4, a nowe tryby powinny do niego zawitać już wkrótce wraz z updatem 1.03. Oczywiście można też poczekać na wersję gry na konsole nowej generacji, a konkretniej PlayStation 5, bo nie ma wątpliwości, że taka trafi na rynek i z pewnością będzie wyglądała jeszcze lepiej. No to przyznajcie się w komentarzach, kto ma zamiar spróbować swoich sił w nowych trybach, żeby złapać dwa nowe trofea?

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje