The Last of Us Part II Remastered wyciekło do sieci - grafika, skórki i tryby

Dosłownie na kilka dni przed oficjalną premierą wyczekiwanego The Last of Us Part II Remastered, gra zdążyła wyciec do sieci. Na Reddicie zaroiło się od prezentacji skórek, grafiki, animacji i kilku trybów z odświeżonej wersji kultowej gry.

Ogłoszenie przez Naughty Dog prac nad The Last of Us Part II Remastered odbiło się wśród fanów tej postapokaliptycznej serii dość szerokim echem. Wieść ta została przyjęta ambiwalentnie z jednego prostego powodu - mamy w tym przypadku do czynienia z odświeżeniem gry, która nie skończyła jeszcze nawet... czterech lat.

Tak czy inaczej, spora część użytkowników PlayStation 5 nie może się wręcz doczekać tego, co przygotowało dla swoich graczy studio Naughty Dog. Tytuł ma w dużej mierze zaoferować znacznie więcej niż oryginał, przede wszystkim wykorzystując technologiczne możliwości next-genowej konsoli od Sony.

Reklama

Doczekamy się więc poprawionej warstwy wizualnej i odświeżonych animacji czy nowych trybów zabawy na czele z No Return, który pozwoli na survivalową rozgrywkę ocierającą się o gatunek roguelike. Ponadto całość uświetniona zostanie implementacją wyciętych sekwencji z oryginalnej gry. Dla fanów - to spora gratka.

Do oficjalnej premiery TLOU Part II Remastered pozostało zaledwie kilka dni, a fragmenty z gry zdążyły już wyciec do sieci. Wszystko za sprawą użytkownika Reddita, któremu jakimś cudem udało się zakupić grę w przedsprzedaży w jednym z lokalnych sklepów fizycznych.

Tym samym na Reddicie na profilu u/teriosss65 możecie znaleźć prezentację nowych skórek postaci, wgląd we wspomniany tryb No Return, krótką zajawkę z wyciętych fragmentów gry oraz najzwyczajniej w świecie - rzucić okiem na nieco odmienioną względem oryginału szatę graficzną. Jeśli jednak nie chcecie popsuć sobie zabawy spoilerami, to rekomendujemy nie zaglądać do źródła wycieku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PlayStation 5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy