The Front: Do sieci trafił gameplay ciekawie zapowiadającej się gry

O grze The Front mówi się sporo od kilku miesięcy. Survival horror z elementami walki wojennej to dosyć interesujący projekt, choć tego typu produkcji jest na rynku już co najmniej kilka. Teraz twórcy zdecydowali się na udostępnienie fragmentów rozgrywki.

Survivale podbijają rynek gier

Na rynku od wielu lat tematyka gier survivalowych jest niezwykle popularna. Wystarczy wspomnieć o takich tytułach, jak Rust, DayZ, czy hitu sprzed kilku miesięcy - Sons of the Forrest. Wszystkie te gry wymagają od graczy kreatywności, uważności oraz umiejętności przetrwania w bardzo niekomfortowych warunkach. Również tryb battle-royale, tak bardzo znany od kilku lat również ma w sobie wiele elementów z survivalu. Jego sednem jest to, by przetrwał ostatni, najlepszy i najbardziej wytrwały gracz.

Wspomniane wcześniej Sons of the Forrest zostało początkowo ciepło przyjęte na rynku, ale wobec dość znacznych problemów technicznych tej produkcji, entuzjazm szybko opadł, a na producentów spadła krytyka. Aktualnie wprowadzono kilka poprawek, a gra znów wróciła do łask użytkowników. Jak już wspomnieliśmy, gry z gatunku survival są popularne, a gdy do tego dodamy aspekt zombie, to jest to już potencjalnie przepis na hitową produkcję.

Reklama

Tym tropem poszli producenci gry The Front. Tworzą oni survival horror, w którym mamy mierzyć się z zombie w otwartym świecie. Właśnie do sieci trafił pierwszy ekskluzywny zwiastun rozgrywki.

The Front - gra okaże się wielkim hitem?

Gra produkowana przez Samar Studio swoim klimatem może przypominać kilka hitowych produkcji. Mowa tu m.in. o DayZ, The Forrest czy nawet o Battlefieldzie. Akcja gry ma miejsce w przyszłości. My wcielamy się w postać członka ruchu oporu, który ma na celu powstrzymać wojska kierowane przez okrutnego tyrana. Przeciwnikami nie są jednak żywi ludzie, ale nieobliczalne zombie.

Na opublikowanym zwiastunie widzimy mnóstwo dynamicznej akcji. Strzelanina, naloty helikopterów, ostrzały z samochodów to coś, czego jest bardzo dużo na pokazanym materiale. Gra wygląda bardzo obiecująco. Nie ma jak na razie oficjalnej daty premiery, ale wcześniej istniały pogłoski na temat tego, że twórcy chcieliby wydać grę jeszcze w końcówce tego roku. Nie wiadomo, czy to się uda, ale udostępniony trailer może śmiało wzmocnić wiarę w powodzenie tego projektu.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy