The Finals - hitowa strzelanka roku już dostępna za darmo! Twórcy zaskoczyli

The Game Awards to wydarzenie, które sprzyja promocji różnych tytułów gamingowych. Deweloperzy z Embark Studios postanowili zaskoczyć wszystkich graczy. Strzelanka The Finals jest już dostępna na platformach: PC, Xbox Series X/S oraz PlayStation 5. Możecie w nią grać całkowicie za darmo.

The Finals to jedna z tych nieoczkiwanych produkcji 2023 roku, która już mocno zdążyła zaakcentować swoją obecność na rynku - szczególnie w gatunku dynamicznych FPS-ów. Kilka tygodni temu w grze potrwały specjalne testy. Podczas nich serwery strzelanki pękały w szwach...

...i to dosłownie. Producenci gry pochwalili się, iż tytuł przyciągnął w listopadzie przeszło 7,5 miliona graczy. Przykładowo na Steamie The Finals niemal cały czas znajdował się w dziesiątce, a niekiedy nawet piątce najchętniej ogrywanych tytułów.

Reklama

Teraz podczas tegorocznej edycji The Game Awards Embark zaprezentowało nowy zwiastun gry, ogłaszając przy tym premierę debiutanckiego pierwszego sezonu produkcji. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że The Finals po cichutku zalicza swój debiut. Jeśli więc napędzeni otwartymi testami, z niecierpliwością wyczekiwaliście na premierę strzelanki - to proszę bardzo. Oto i ona.

Czym jest The Finals?

To strzelanka stworzona przez Embark Studios, zespołu składającego się z byłych deweloperów EA DICE, twórców Battlefielda. The Finals jest dynamicznym FPS-em, którego akcja dzieje się na specjalnie przygotowanych arenach do walki. Sama rozgrywka stylizowana jest na widowisko sportowe okraszone profesjonalnym komentarzem.

The Finals oferuje ciekawą oprawę graficzną i szereg dosyć innowacyjnych mechanik. W grze spotkamy się także z systemem destrukcji otoczenia, co wcale nie jest normą w gatunku FPS-ów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Finals
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy