The Division: Wersja PC oficjalnie zapowiedziana!

​Prośby graczy zostały wysłuchane! Nieoczekiwanie w trakcie rozpoczynającego się gamescomu przedstawiciele Ubisoftu ujawnili, że zamierzają wydać The Division - jedną z największych niespodzianek targów E3 - także na PC.

Gdy tylko Ubisoft zapowiedział The Division, pojawiły się pytania o ewentualną wersję PC. Przedstawiciele firmy stwierdzili jedynie, że nie wykluczają wydania gry na żadną z platform. Na te słowa brać komputerowa postanowiła połączyć siły i wystosowała internetową petycję, w której proszono o stworzenie pecetowej edycji.

Opłaciło się. W opublikowanym dzisiaj filmiku Frederick Rundqvist, producent wykonawczy The Division, oficjalnie potwierdził, że w odpowiedzi na głosy graczy produkcja pojawi się na PC. Podziękował przy tym wszystkim fanom za wsparcie i obiecał, że jego ekipa wykorzysta swoje doświadczenie związane z komputerami, by dostarczyć grę na jak najwyższym poziomie.

Na wczorajszej konferencji Microsoftu zaprezentowano trailer pokazujący w akcji szykowaną z myślą o tabletach aplikację towarzyszącą, która ma być zintegrowana z grą.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy