The Division: Informacje na temat ekranizacji gry

Nowa gra Ubisoftu to nie tylko świetnie sprzedający się tytuł, ale naprawdę mocny materiał na film. Nie dziwi nas, że w ewentualną produkcją ma zamiar zaangażować się popularny aktor Jake Gyllenhaal.

W przedsięwzięcie zaangażował się pewien Bardzo Znany Hollywoodzki Aktor. Kto zacz? Jake Gyllenhaal ("Nightcrawler", "Donnie Darko"), który nie tylko zagra w obrazie główną rolę, ale też podejmie się jego produkcji.

Według źródeł Variety, Ubisoft poszukuje właśnie scenarzysty, jaki podjąłby się rozpisania skryptu. Wydawca planuje zresztą bardzo intensywny podbój Fabryki Snów, którą zaatakuje w najbliższych latach aż sześcioma filmami (poza The Division i Asasynem, który zadebiutuje już 21 grudnia - na duży ekran wybierają się także Splinter Cell, Watch Dogsy i Far Cry).

Reklama

Nie jest to zła wiadomość, bo raz, że Gyllenhall to świetny aktor jest, a dwa, że ma pewne doświadczenie we współpracy z Ubi (to on wcielił się w "Prince of Persia: The Sands of Time" w rolę tytułową... tj. w rolę księcia, nie w rolę piasków).

Czy "najszybciej sprzedająca się marka w historii Ubisoftu" ma przełamać ciążące nad ekranizacjami gier fatum (jakie zresztą "przyklepały" w ostatnich miesiącach filmowe "Angry Birds", "Warcraft" i "Ratchet & Clank")?

Jak Jake Gyllenhaall sprawdzi się w nowej dla siebie roli producenta? Kto podejmie się napisania scenariusza?

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: The Division

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy