The Crew 2 – od 6 lipca gra zacznie wspierać 60 klatek na PS5 i Xbox Series X

​Jeżeli przez ostatni cztery lata nie mieliście okazji sprawdzić The Crew 2, niedługo będzie do tego świetna okazja. Już 6 lipca do gry trafi aktualizacja, która zaoferuje graczom gameplay w 60 klatkach na konsolach nowej generacji.

The Crew 2 jest doskonałym przykładem starej jak świat reguły, że Ubisoft nie porzuca swoich gier. Od wielu lat mówi się o tym, że francuski wydawca może nie wydawać zawsze świetnych tytułów na premierę, ale z czasem stają się one coraz lepsze. Nie inaczej jest w przypadku The Crew 2, które od czterech lat pielęgnuje swój system sezonowy i dostaje regularne aktualizacje.

Reklama

Najbardziej imponuje fakt, że The Crew 2 nie cieszy się wielką popularnością. Darmowe weekendy czy wersje demonstracyjne przyciągają trochę graczy, ale nie jest to gra rozmiarów Forza Horizon 5. Nikt nie dziwi się, że Ubisoft cały czas wspiera Rainbow Six Siege. Gdyby The Crew 2 podzieliło losy Hyper Scape, większość fanów gier wideo pewnie nie byłaby zaskoczona.

Tymczasem Ivory Tower cały czas pracuje nad usprawnieniami do The Crew 2, czego najnowszym przykładem jest zaplanowana na 6 lipca aktualizacja. Dzięki niej szczęśliwi posiadacze konsoli nowej generacji będą mogli zagrać w TC2 w 60 klatkach na sekundę.

Tego samego dnia do gry trafi szósty sezon, który rozpocznie piąty rok wsparcia dla gry. Ivory Tower zapowiedziało już, że czekają nas dwa nowe sezony, nowe pojazdy i wyzwania, nowe sposoby na poruszanie się po mapie oraz kilka długo wyczekiwanych przez społeczność funkcji.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Crew 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama