Reklama

The Astronauts tworzy nową grę

Twórcy Zaginięcia Ethana Cartera zapowiadają kolejną produkcję.

Informację odnośnie nowego projektu pojawiły się zarówno na prywatnym profilu Adriana Chmielarza oraz w serwisie skillshot.pl, gdzie umieszczane są oferty pracy związane z gamedevem.

"Robimy nową grę, open world action-adventure. Będzie moc, choć oczywiście nie rzucamy się z motyką na słońce. W każdym razie, jak widać z opisu, tym razem robimy bardziej grę niż eksplorera jak Ethan. Choć nadal będzie w niej nastrój i historia, która ma ciężar, to bez ludzi i stworzeń, które to towarzystwo często chce nas zabić, się nie obejdzie" - czytamy w notce.

Reklama

Jednocześnie The Astronauts zapowiedziało, że poszukuje osoby do pomocy. Adrian Chmielarz zdradził również, że prace nad grą już trwają: "Szukamy programisty AI. Robimy nowy projekt. Ethan ciągle zajmuje cykle procesora kilku osób, ale już wiemy, co dalej i nawet część teamu już nad projektem pracuje".

Reżyser gry ma w swojej karierze kilka udanych gier, dlatego o efekt końcowy nowego tytułu można być spokojnym. Niestety, nie ujawniono więcej informacji dotyczących nowej produkcji.

Autor: Łukasz Morawski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje