Szef Xboxa Phil Spencer pogratulował Blizzardowi udanej premiery Diablo 4

Rekordowa sprzedaż Diablo 4 zwróciła uwagę Phila Spencera. Szef Xboxa na swoim Twitterze pochwalił Activision Blizzard za ich ostatnie osiągnięcia.

Premiera Diablo 4 pozostaje dosyć burzliwym wydarzeniem. Początki wyglądały naprawdę obiecująco. Wczesny dostęp nie zawierał żadnych kolejek, poważniejszych błędów i większość graczy, może poza niektórymi użytkownikami PlayStation, mogła cieszyć się płynną rozgrywką i kompletną pozbawioną bugów kampanią.

Sytuacja ta zmieniła się mocno po wczorajszym debiucie standardowej wersji Diablo 4, kiedy na serwer mogli zalogować się już wszyscy posiadacze kopii gry. Serwery przestały wyrabiać, gracze zaczęli trafiać na coraz więcej błędów oraz crashy i coraz trudniej jest ukończyć kilka dungeonów, nie doświadczając większych lagów.

Reklama

Z czasem Blizzard prawdopodobnie zapanuje jednak nad swoimi serwerami i wszystko zacznie wracać do normy. Aktualną sytuację wyjaśnia również fakt, że Diablo 4 cieszy się ogromnym zainteresowaniem i zostało najszybciej sprzedająca się produkcją Blizzarda. Uwagę na ten fakt zwrócił Phil Spencer, chwaląc na Twitterze sukces deweloperów i wydawcy.

Przy okazji Xbox potwierdził również, że na ich platformie żadna gra Blizzarda nie sprzedawała się tak szybko. Wieści o bardzo komfortowym sterowaniu na kontrolerach rozeszły się więc najwyraźniej po całej branży i zachęciły graczy konsolowych do spróbowania swoich sił w nowym action RPG.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Diablo 4 | Blizzard Entertainment | Phil Spencer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy