Reklama

Szaleństwo z Epic Games. Sklep rozda w grudniu dużo darmowych gier

Jeśli nie macie jeszcze dość darmowych gier serwowanych przez Epic Games Store, to trafiliście idealnie. Świeży (i wiarygodny) przeciek mówi jasno, że od połowy grudnia popularny sklep będzie rozdawał każdego dnia jedną grę za darmo... aż do końca bieżącego roku.

Przeciek dotyczący festiwalu rozdawnictwa pochodzi z serwisu Dealabs bezpośrednio od użytkownika działającego w sieci pod pseudonimem "billbil-kun", który w przeszłości publikował już wiele nieoficjalnych doniesień. Zazwyczaj jego informacje znajdowały potwierdzenie w rzeczywistości niedługo później.

Epic Games udostępni kilkanaście darmowych gier pod koniec roku!

Epic Games tegoroczne rozdawanie gier ma rozpocząć już w okolicach 15 grudnia. Wydarzenie potrwa najpewniej do początku przyszłego 2023 roku. W tym czasie każdego dnia na popularnej platformie udostępniana będzie jedna darmowa gra. Spodziewać można się około piętnastu produkcji do odebrania całkowicie bezpłatnie.

Reklama

Na ten moment polityka Epic w zakresie darmowych gier realizowana jest każdy czwartek w godzinach popołudniowych. W kilku ostatnich latach grudzień był jednak zawsze pewnym odstępstwem od normy. W ramach prezentu na Gwiazdkę sklep udostępniał w ostatnich dwóch tygodniach roku darmowe tytuły.

Dla przykładu w 2019 roku do dyspozycji graczy oddano 12 darmowych gier, z kolei w kolejnych dwóch latach w analogicznym okresie rozdano po 15 produkcji całkowicie bezpłatnie. Pod koniec 2021 roku ostatnim hitowym dziełem był Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy.

Jakie tytuły powędrują do graczy w tym roku z okazji świąt? Tego jeszcze nie wiadomo. Z całą pewnością pojawi się kilka mniejszych gier, część niezależnych produkcji, jak również nie zabraknie prawdziwych hitów od największych producentów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: darmowe gry | Epic Games Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy