​Epic Games Store. Star Wars: Squadrons do pobrania za darmo!

Epic Games nie zatrzymuje się w dalszym rozdawnictwie gier. Już teraz możecie odebrać za darmo STAR WARS: Squadrons. Z kolei w przyszły czwartek w popularnym sklepie zaserwowane zostaną aż dwa darmowe tytuły.

"STAR WARS: Squadrons" w Epic Games Store od 24 listopada do 1 grudnia

Oto idealna propozycja dla wszystkich miłośników świata Gwiezdnych Wojen. STAR WARS: Squadrons debiutowało w 2020 roku z inicjatywy studia MOTIVE pod wydawnictwem Electronic Arts.

Squadrons to przede wszystkim kosmiczne pojedynki i podboje. Twórcy do dyspozycji graczy oddali myśliwce z Nowej Republiki, jak również flotę imperialną. Warto także dodać, że sama gra oferuje system progresowania. Do odblokowania mamy wiele nowych elementów na czele z broniami, silnikami, kadłubami i innymi przedmiotami kosmetycznymi.

Reklama

"Fort Triumph" i "RPG in a BOX" w Epic Games Store od 1 do 8 grudnia

Pierwszy tydzień grudnia w sklepie Epic zapowiada się interesująco. Pierwszą produkcję jaką będziecie mogli za darmo przypisać do swojej biblioteki to Fort Triumph, taktyczna gra fantasy oferująca turową rozgrywkę. Z najważniejszych czynników charakteryzujących to dzieło wyróżnimy: działanie strategiczne, rozwijanie swoich bohaterów oraz co najważniejsze - eksplorację losowo generowanych plansz.

Druga darmowa produkcja na początek grudnia to RPG in a Box. Narzędzie pojawiło się na rynku w tym roku i do zaoferowania ma naprawdę dużo. Oprogramowanie umożliwia tworzenie swoich własnych gier. Wszystko działa na bazie zaawansowanego silnika z mnogą liczbą personalizacji rozmaitych elementów. RPG in a Box powinien sprawdzić się w rękach weteranów, jak również początkujących game deweloperów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Epic Games Store | darmowe gry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama