Super Mario Bros: Pokazano nowy zwiastun filmu

Illumination Entertainment wypuściło kolejny zwiastun filmu Super Mario Bros., dzięki któremu mogliśmy usłyszeć, jak naprawdę będzie brzmiał Seth Rogan jako Donkey Kong. Zobaczymy też kociego Mario.

Kiedy fani Mario po raz pierwszy usłyszeli o nowym filmie, w którym w główną rolę wcielić się ma Chris Pratt, zapanowała lekka konsternacja, czy taka adaptacja w odpowiedni sposób odda charakter kultowej marki gier. Jednak po wielu zwiastunach, które pojawiły się od tamtego momentu, i które zaspokoiły pragnienia graczy, oczekiwanie na kwietniową premierę jest tylko coraz większe.

Teraz Illumination Entertainment znowu wypuściło zwiastun, w którym w trakcie 30 sekund możemy w końcu usłyszeć głos Setha Rogana jako Donkey Konga oraz zobaczyć, jak film przedstawi Mario w wersji kociej, czyli z efektem działania jednej ze "znajdziek" z gry. Mario znowu spotka się z Donkey Kongiem w koloseum, które prawdopodobnie leży na terenie królestwa tego ostatniego. W trakcie tej walki można zobaczyć, jak Mario reaguje na power-up Super Bell i transformuje się w kocią wersję.

Reklama

Na widok "kociego Mario" Donkey Kong reaguje śmiechem, który jest tak donośny, że małpiszon nie wytrzymuje i przewraca się na ziemię, a fani po raz pierwszy mają okazję usłyszeć jego głos, podkładany przez Setha Rogana. Po czym zbiera się do ciosu, którego wymierza Marianowi. Fanów Rogana powinna ucieszyć informacja, że choć w trailerze otrzymał co prawda tylko kilka krótkich linijek dialogów, ale słychać dość wyraźnie, że raczej nie musi specjalnie modulować głosu. Wygląda więc na to, że aktor idealnie odnalazł się w odgrywanej przez siebie roli. Miejmy nadzieję, że podobnie będzie z Prattem - a przypomnijmy, że po pierwszych zwiastunach reakcje fanów na jego interpretację głosu Mariana były dość chłodne.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy