Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Studio Turn10 obiecuje poprawę systemu mikrotransakcji w Forzie Motorsport 5

Pierwsi posiadacze Xboksa One już od blisko tygodnia ścigają się w Forzie Motorsport 5. O ile sama gra jest dobra, o tyle mocno krytykowane są wprowadzone w grze mikrotransakcje - te nie są dobrze zbalansowane.

Co prawda można ukończyć grę bez wydawania pieniędzy, ale wyłożenie prawdziwej gotówki znacząco ułatwi zabawę, tyle że wirtualne auta są bardzo drogie. Microsoft zapewnia, że może modyfikować na bieżąco ceny i rzeczywiście - firma obiecuje wprowadzenie zmian.

Reklama

Mikrotransakcje w Forzie Motorsport 5 - delikatnie pisząc - nie spodobały się graczom. Dlatego też Brian Ekberg, community manager studia Turn10, w nowym wpisie na blogu serii zapewnił, że developerzy - uwzględniając opinie fanów - rozpoczęli "proces" wprowadzania "kilku zmian do ekonomii" gry.

To jednak potrwa, dlatego też twórcy postanowili nagrodzić graczy - ceny wszystkich aut zostały obniżone o połowę. Do tego posiadacze kont VIP dostaną za darmo 2013 Lotus E21, a jeśli już go mają - 1962 Ferrari 250 GTO. Dodatkowo nabywcy LaFerrari Car Pack będą mogli cieszyć się 2013 LaFerrari. Wszystkie samochody pojawią się na kontach graczy w ciągu najbliższej doby.

Developerzy przeprosili także fanów za wprowadzenie ich w błąd - na pudełku limitowanej edycji Forzy Motorsport 5 widniała informacja, że za 1250 tokenów (waluty nabywanej za gotówkę), które otrzymują jej posiadacze, można kupić dowolne auto, a to nieprawda. Dlatego też właściciele "limitki" będą mogli odblokować dowolny samochód zamieszczony na płycie z grą poprzez specjalną stronę internetową, która zostanie uruchomiona przed 16 grudnia.

Dowiedz się więcej na temat: Forza Motorsport 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje