​Street Fighter 6 z kategorią wiekową w Korei Południowej

Według najnowszych doniesień spostrzegawczych forumowiczów forum Resetera, Street Fighter 6, zyskało kategorię wiekową w Korei Południowej.

Co prawda Street Fighter 6 nie ma jeszcze określonej dokładnej daty premiery, ale wiemy już przynajmniej jaka będzie dopuszczalna granica wieku by móc zagrać w nową produkcję Capcomu - przynajmniej w Korei Południowej. Tamtejsi eksperci ocenili zawartość gry na odpowiednią dla osób w wieku co najmniej 15 lat - ze względu na “prezentowanie obrażeń fizycznych do zilustrowania mechanik walki wręcz".

Reklama

Oczywiście przyznanie nowemu Street Fighterowi kategorii wiekowej nie oznacza jeszcze, że premiera odbędzie się lada dzień. Możemy jednak spodziewać się, że oczekiwanie na grę nie powinno już potrwać dłużej niż jakieś pół roku. A skoro już za kilka dni czeka nas gala The Game Awards, wielu graczy spodziewa się, że to właśnie w jej trakcie poznamy konkretną datę premiery, którą obecnie określa się jedynie jako “gdzieś w przyszłym roku".

Gra przeszła już fazę zamkniętych testów beta wersji, które potwierdziły, że nowy Street Fighter będzie zawierał bardzo rozbudowaną liczbę opcji, które mają sprawić, że nowa bijatyka będzie bardziej przystępna, zarówno pod kątem trudności mechanik jak i dostępności dla osób z różnego typu problemami natury zdrowotnej. 

Będzie można na przykład regulować głośność różnych efektów dźwiękowych, jak również dołożyć dźwięk, który ma wskazywać jak daleko od przeciwnika się znajdujemy. Beta pokazała również, że czeka nas mnóstwo zabawy z edytorem postaci, z czego wielu testujących już zdążyło skwapliwie skorzystać.

Teraz nie pozostaje nic innego jak tylko wyczekiwać czy przypadkiem podczas The Game Awards nie pojawią się jakieś nowe informacje na temat zawartości lub wspomnianej daty premiery.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Capcom | Street Fighter 6
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy