Streamer Elden Ring przeszedł grę bez levelowania i otrzymania obrażeń

Poprzeczka w świecie speedrunów Elden Ring jest już naprawdę wysoko. Weterani gier FromSoftware cały czas szukają nowych sposobów na przejście tegorocznej premiery.

Gry FromSoftware swoim poziomem trudności kupiły sobie serca nie tylko graczy szukających wyzwania i lubiących przetestować swoje umiejętności, ale również speedrunnerów. Społeczność ta od pierwszych tytułów rosła w siłę z każdym tytułem i teraz rozrosła się do naprawdę imponujących rozmiarów.

Oznacza to, że tysiące graczy z całego świata próbują swoich sił w speedrunach, opanowując tym samym do perfekcji każdą mechanikę Elden Ringa. Jedną z takich osób jest Ainrun, który dokonał ostatnio jednego z najtrudniejszych wyczynów w nowej grze FromSoftware.

Reklama

Udało mu się przejść całą grę bez otrzymania jakichkolwiek obrażeń, nie levelując postaci. Końcówkę całego przejścia możecie obejrzeć powyżej w krótkim klipie na Twitterze Ainruna. Na jego Twitchu znajduje się z kolei pełne przejście. Łącznie zajęło mu to 2,5 godziny, a częścią jego udanej próby był Grafted Scion.

Ainrun przyznał później, że ma sporo doświadczenia w tym gatunku gier. Speedrunami zainteresował się w 2020 roku i zaczął no-hity runy od pierwszej części Dark Souls. Dodatkowo zmotywował go do tej próby fakt, że większość speedrunnerów omija Grafted Sciona.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Elden Ring | FromSoftware
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy