Reklama

​Stray. Cyberpunkowa przygodówka zadebiutuje w PS Plus Extra i PS Plus Premium

State of Play od Sony za każdym razem przynosi ze sobą całą masę zapowiedzi i zwiastunów. Tym razem podczas ostatniego wydarzenia poznaliśmy datę premiery gry "Stray". Cyberpunkowa przygodówka zadebiutuje na rynku 19 lipca tego roku i od razu trafi do usługi PS Plus w wariancie Premium oraz Extra.

"Stray" to tytuł traktujący o losach zaginionego kota, który z dala od swojej rodziny, podejmie się arcytrudnych zadań związanych z rozwikłaniem starożytnej tajemnicy i ucieczki z zapomnianego miasta.

Kocie przygody śledzić będziemy z perspektywy trzeciej osoby, a cała akcja osadzona jest w klimacie iście cyberpunkowym. Wcielając się w czteronożnego pupila, eksplorować będziemy ciasne uliczki i tajemnicze zakątki, a przy tym wszystkim wykazać będziemy musieli się spostrzegawczością i zręcznością. Urbanistyczny świat zaprojektowany przez twórców opanowany został przez maszyny, wirusy i roboty. Czy bezpański kot poradzi sobie, obcując w takim nienaturalnym dla niego środowisku?

Reklama

"Stray" zadebiutuje na rynku 19 lipca. Gra trafi do oferty PS Plus Premium i PS Plus Extra

Ta przygodowa produkcja powstaje z inicjatywy francuskich deweloperów z BlueTwelve Studio. Oficjalny debiut gry zapowiedziany został podczas czerwcowej prezentacje State of Play na środek wakacji, a dokładnie na 19 lipca bieżącego roku.

Dzieło zagości w ofercie popularnej usługi od PlayStation. Wszyscy abonenci PS Plus Extra i PS Plus Premium otrzymają dostęp do gry w momencie jej premiery, czyli 19 lipca. 

"Stray" dostępne będzie na platformach: PlayStation 4, PlayStation 5 oraz PC za pośrednictwem Steama.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy