Starfield zmierza na Twitcha - będą transmisje jeszcze przed premierą gry

Od premiery Starfielda dzielą nas już niecałe dwa dni. Okazuje się jednak, że niektórym streamerom i YouTuberom jeszcze krócej przyjdzie czekać na debiut nowej produkcji Bethesdy.

Najwcześniej w Starfielda zagrają posiadacze edycji Premium lub Constellation. Droższe wersje nadchodzącej gry Bethesdy zapewniają nie tylko cały zestaw przedmiotów kosmetycznych i gadżetów, ale również wczesny dostęp do tego tytułu. Gracze, którzy wydali więcej pieniędzy na swoją kopię gry, będą mogli rozpocząć eksplorację kosmosu już 1 września o godzinie 2:00.

Jak donosi jednak na Twitterze @DansGaming, zanim uruchomione zostaną serwery dla posiadaczy wczesnego dostępu, Starfielda będzie można obejrzeć na Twitchu. DansGaming poinformował, że Bethesda udostępniła mu grę i pozwoli rozpocząć streamowanie jej dla użytkowników Twitcha na osiem godzin przed premierą early accessu.

Reklama

Można śmiało założyć, że DansGaming nie jest jedynym, który uzyskał taki przywilej od Bethesdy. W czwartek, 31 sierpnia, od godziny 17:00 można zacząć więc wypatrywać pierwszych transmisji na Twitchu oraz YouTube. Popularni twórcy powinni uruchamiać swoje streamy i pokazywać, jak prezentuje się pełna wersja nowej gry Bethesdy.

O tej samej godzinie zniesione zostanie embargo na recenzje Starfielda. Na osiem godzin przed włączeniem serwerów wczesnego dostępu będziemy mogli nie tylko obejrzeć grę na streamach, ale również zapoznać się z opiniami krytyków, którzy przeszli już kampanię Starfielda i spędzili w nim co najmniej kilkadziesiąt godzin.

Jeżeli wciąż wahacie się nad zakupem tego tytułu i nie chcecie czekać aż do 6 września, kiedy trafi on do Xbox Game Passa, warto wstrzymać się chociaż do jutra. Na transmisjach będziecie mogli obejrzeć pierwsze godziny Starfielda na własnej oczy, a zniesienie embargo przyniesie artykuły od wielu dziennikarzy, którzy rzucą więcej światła na stan techniczny gry.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Starfield | Bethesda Softworks | Twitch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy