Reklama

​Star Wars Jedi: Survivor otrzymuje pierwszy gameplay. Jest na co czekać!

Electronic Arts co rusz ujawnia kolejne ciekawości dotyczące nadchodzącego tytułu Star Wars Jedi: Survivor. Wydawcy podczas gali The Game Awards 2022 po raz pierwszy zaprezentowali światu gameplay z nowej produkcji osadzonej w klimatach Gwiezdnych Wojen.

Po tym, jak Star Wars Jedi: Fallen Order odniósł komercyjny sukces i zyskał sobie ogromne rzesze zwolenników, to tym samym kontynuacja w postaci Star Wars Jedi: Survivor w sposób naturalny stała się jedną z najbardziej wyczekiwanych gier przyszłego roku.

Dosłownie kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że kolejne dzieło powstające we współpracy wydawców z Electronic Arts z deweloperem Respawn Entertainment pojawi się na rynku już za kilka miesięcy, dokładnie 17 marca 2023 roku. Poznaliśmy także oficjalne wymagania sprzętowe na platformę PC. Oprócz pecetów tytuł swój debiut zaliczy na konsolach nowej generacji.

Reklama

Star Wars Jedi: Survivor - otrzymaliśmy pierwsze spojrzenie na rozgrywkę

Teraz z kolei podczas wydarzenia The Game Awards 2022 odsłoniono jeszcze więcej kart, a fani dostali to, czego oczekiwali już od wielu miesięcy. Zaprezentowano bowiem krótki, dwuminutowy gameplay ze Star Wars Jedi: Survivor.

Jak przystało na godziwy sequel, w centrum przedstawionej akcji znajdziemy uwielbianego przez fanów Cala Kestisa. Migawki prezentują bohatera mierzącego się ze szturmowcami. Nie sposób nie zauważyć, że główny protagonista dysponuje jeszcze większymi umiejętnościami, mocami i możliwościami.

Wszystko to idealnie komponuje się z zapowiedziami twórców, którzy twierdzili, że Kestis będzie zmuszony posiąść nowe moce, by dzielnie stawiać czoła Imperium. Oczywiście o samej fabule dalej nie wiemy zbyt wiele, jednak znając marketingowe poczynania Electronic Arts, spodziewamy się odsłonięcia kolejnych szczegółów o Ocalonym.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Star Wars Jedi: Survivor | Electronic Arts

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy