SpyHack: Episode 1 - premiera już dziś

​Art Games Studio ogłosiło, że ich szpiegowska gra science-fiction SpyHack, która wcześniej była dostępna jedynie na konsolę Nintendo Switch, trafia dziś również na PC (Steam).

Produkcja będąca połączeniem gry taktycznej i skradanki rzuca graczom wyzwanie powstrzymania techno-korporacji, które przejęły władzę nad światem. Zadaniem gracza jako agenta Advanced Technology Division będzie ich powstrzymanie oraz ocalenie ludzkości od samozagłady.

SpyHack przenosi gracza do świata przyszłości, którym rządzą wielkie korporacje  wykorzystujące technologię do nieetycznych celów. W trakcie wykonywania zadań agenci trafiają do różnych części świata.

Wśród ich arsenału znajdują się zarówno urządzenia do subtelniejszych prac, takich jak hakowanie i przejmowanie kontroli nad wrogim sprzętem, jak i arsenał broni do wykorzystania w bezpośrednich starciach z przeciwnikiem.

Reklama

To od taktyki gracza zależy, jak potoczy się misja - pozostanie niewidocznym może okazać się najskuteczniejszą formą walki, niewykluczone jednak, że dojdzie do sytuacji, z których uda się wyjść jedynie stając do walki.

SpyHack umożliwia wcielenie się w agentkę lub agenta - każde z nich posiada własne komiksowe intro wprowadzające gracza do świata SpyHack oraz własny dubbing. Premierze gry towarzyszy również wydanie specjalnego DLC, zawierającego soundtrack z dziesięcioma utworami, a także pakiet tapet z gry.

materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy