Reklama

Speedrunner ustanowił rekord świata w Return to Castle Wolfenstein

​Nowy rekord świata w przechodzeniu Return to Castle Wolfenstein na czas właśnie padł! Speedrunner o pseudonimie Heros5K ukończył grę na 100% w 49 minut i 13 sekund.

W niedawnym filmie przesłanym na YouTube użytkownik Hero5k zdołał ustanowić nowy rekord świata, kończąc retro shootera od id Software w czasie 49:13.

Jeszcze bardziej imponujące w tym wyczynie jest to, że udało mu się osiągnąć taki czas, przechodząc grę na 100%. Oznaczało to, że nie tylko zobaczył końcowe napisy, ale także znalazł każdy sekret i zebrał każdy ukryty skarb. Wyczyn został dodany do listy na Speedrun.com, więc oficjalnie został zweryfikowany.

Kilka błędów nie popsuło planów

Mimo tego, że podczas rozgrywki gracz popełnił kilka błędów, jego rozgrywka jest naprawdę imponująca. Jest wielce prawdopodobne, że Heros5K podejmie kolejną próbę, aby jeszcze bardziej wyśrubować czas gry.

Reklama

Ci z was, którzy dawno już nie widzieli Return to Castle Wolfenstein, mogą przekonać się, jak świetnie zestarzała się ta produkcja. Jasne - grafika nie robi już takiego wrażenia jak kiedyś, ale to nadal bardzo solidny tytuł z genialnym level designem i klimatem. Id Software w swoim prime time.

Serie Wolfenstein ma już bardzo długą historię. Pierwsza odsłona niedawno obchodziła swoje 30 urodziny, a trzeba pamiętać, że jest to tytuł, który stworzył podwaliny pod cały gatunek FPS. W swoim czasie gra szokowała brutalnością (zabijanie psów) i zachwycała możliwościami.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy