Space Marine 2 na nowym zwiastunie. Kampania reklamowa gry nabiera rozpędu

Świat Warhammera 40,000 znany jest z dwóch elementów - mroku i ogromu. To galaktyka olbrzymich rozmiarów, zamieszkana przez miliony mieszkańców.

To świat, w którym ludzkość gnieździ się w miastach przypominających ule, konsumujących całe światy i zamieszkałych przez miliony ludzi oraz przedstawicieli innych ras. Warhammer 40,000: Space Marine 2, który ma się pojawić pod koniec roku, wygląda, jakby jego twórcy doskonale rozumieli specyfikę tego świata.

Space Marine 2 to gra akcji, w której Porucznik Titus dołącza do wojny przeciwko zabójczym Tyranidom. To insektoidalna rasa obcych, pałająca niegasnącym głosem biomasy - którą to biomasą mają być oczywiście ludzie. Space Marines zostali więc wysłani, by wzmocnić siły Gwardii Imperialnej, a losy całej galaktyki spoczywają na ogromnych barkach nikogo innego jak właśnie Titusa, czyli gracza.

Reklama

Twórcy opublikowali niedawno nowy zwiastun z rozbudowanymi fragmentami rozgrywki, który daje przede wszystkim lepszy ogląd na to, jak wyglądają miasta-ule oraz budowle i inne struktury militarne w grze. Pojawiło się też ograniczone do jednej godziny demo, do którego dostęp mieli niektórzy dziennikarze i które rozgrywało się na odosobnionych bagnach, gdzieś na rubieżach frontu. Oglądanie zwiastuna, szczególnie w momentach kiedy Titus przemierza poziomy miasta, przypomina jako żywo Warhammer 40,000: Darktide.

Zwiastun prezentuje również, że na naszej drodze staną różni przeciwnicy, nie tylko Tyranidzi. Zobaczymy między innymi Tysiąc Słońc, skorumpowanych Marines, służących bogowi chaosu. Jego pojawienie się w świecie gry jest równie wielkie co cała reszta gry.

Warhammer 40,000: Space Marine 2 pojawi się zimą, ale póki co nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery - wiadomo jedynie, że będzie to grudzień.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy