Reklama

South Park: The Fractured but Whole w wersjach konsolowych doczekało się dema

​Ubisoft przygotował niespodziankę, dla osób, które zastanawiają się nad kupnem nowej produkcji bazującej na przygodach Cartmana i spółki. Firma opublikowała demo South Park: The Fractured but Whole.

Wersja próbna dostępna jest jednak wyłącznie na konsolach Xbox One i PlayStation 4. W obecnej chwili nie wiadomo czy podobna trafi w przyszłości na PC. Niewykluczone jednak, że posiadacze komputerów osobistych pozostaną na lodzie.

ozwala zainteresowanym sprawdzić większość treści z produkcji. Haczyk jest jeden - grać można wyłącznie przez godzinę. Oczywiście osiągnięte w tym czasie postępy w rozgrywce przenoszą się do pełnej wersji gry.

W tytule twórcy postanowili wziąć na tapetę wątki związane z superbohaterami. Możemy więc liczyć na prześmiewcze potraktowanie znanych herosów w trykotach i kostiumach, w tym Spider-Mana, Supermana czy Batmana.

Reklama

Podstawy rozgrywki nie uległy większym zmianom względem poprzedniej części. Gracze zajmują się więc eksplorowaniem kolejnych lokacji, uczestniczeniem w turowych walkach oraz rozwiązywaniem prostych zagadek. Nie zabrakło też charakterystycznego dla oryginalnego serialu humoru.

Poniżej można obejrzeć krótki zwiastun opublikowany z okazji udostępnienia wersji demonstracyjnej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy