Reklama

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 - polska gra odnosi sukces

​City Interactive ma powody do radości. Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 osiąga bardzo dobre wyniki sprzedażowe.

Polska spółka poinformowała, że druga odsłona spin-offu Sniper: Ghost Warrior sprzedała się już w nakładzie ponad 1 mln egzemplarzy na całym świecie. Na osiągnięcie tego wyniku potrzebowała niespełna roku. Premiera gry miała miejsce 4 czerwca 2021.

Być może nie jest to oszałamiający rezultat, jeśli porówna się go z produkcjami AAA od branżowych gigantów. Jednak warto mieć na uwadze, że Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 to stosunkowo niskobudżetowy spin-off, pozbawiony kosztownego wsparcia marketingowego.

Sniper: Ghost Warrior - sukces całej serii

Reklama

Nie tylko sprzedaż ostatniej odsłony jest zadowalająca. City Interactive pochwaliło się również tym, że cała seria Sniper: Ghost Warrior rozeszła się do tej pory w 13 mln kopii. Osiągnęła ten wynik w ciągu jedenastu lat od premiery pierwszej części.

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 nie jest ostatnią odsłoną cyklu. City Interactive tworzy już kolejną grę w ramach swojej snajperskiej serii - Sniper: Ghost Warrior Next. Ale chyba jeszcze większe grono graczy nie może doczekać się innego tytułu, nad którym pracuje obecnie polska spółka - Lords of the Fallen.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy