Słynny YouTuber składa kolejną propozycję legendzie UFC

​Jake Paul ma w zwyczaju zaczepianie różne osoby, z którymi miałby stoczyć pojedynek pięściarski. Amerykańska gwiazda internetu teraz wysłała kolejną propozycję do legendy sportów walki - Conora McGregora. Czy tym razem zostanie zaakceptowana?

Jake Paul jest jednym z najpopularniejszych YouTuberów na całym świecie. Posiada on ponad 20 milionów subskrybentów na swoim kanale. Nieco mniej fanów zgromadzonych jest na jego Instagramie (przeszło 19 mln). Amerykanin od pewnego czasu zajmuje się sportami walki, a konkretnie pięściarstwem. Do tej pory stoczył pięć pojedynków i wszystkie z nich zwyciężył. Dwa z tych starć odbył z byłym mistrzem UFC w wadze półśredniej - Tyronem Woodleyem.

Reklama

Pierwszą walkę wygrał po decyzji sędziowskiej, a drugą już zakończył nokautem. Trzeba przyznać, że Jake Paul zapowiada się na całkiem niezłego pięściarza, patrząc na to, że nadal jest bardziej freak fighterem niż profesjonalnym sportowcem.
Od kilku tygodni 25-latek ma na celu kolejnego zawodnika sportów walki, z którym chciałby się pojedynkować. Amerykanin wzywa do pojedynku...samego Conora McGregora.

Legendarny irlandzki zawodnik MMA jest postacią, która stała się bardzo medialna poprzez swój niesamowity poziom sportowy. Zawodnik z Wysp Brytyjskich kilkukrotnie skutecznie bronił pasa mistrzowskiego. Teraz ma jednak bardzo słabą passę.

Przegrał dwie kolejne walki z Dustinem Poirerem i notowania Irlandczyka bardzo mocno spadły. Były mistrz UFC do tej pory opierał się propozycjom ze strony Paula. Była ona korzystna, gdyż walka miałaby się odbyć w Dublinie. McGregor skupia się jednak na razie na powrocie do UFC i wygrywania kolejnych pojedynków. Teraz publicznie została złożona oferta pieniężna za ewentualny pojedynek. Nic nie wskazuje jednak na to, by Irlandczyk miał się skusić na propozycję ze strony amerykańskiej gwiazdy internetu.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy