Logan Paul wydał 3,5 mln dol. na pudełko kart Pokemonów

​Kto bogatemu zabroni? Znany YouTuber i bokser Logan Paul wydał 3,5 miliona dolarów na zakup pudełka z kartami pierwszej edycji Pokemonów.

Kontrowersyjny YouTuber Logan Paul jest znany przede wszystkim dzięki swojemu kanałowi na YT, ale także jest wschodzącą gwiazdą w świecie boksu. Zmierzył się już nawet z Floydem Mayweatherem. Oprócz boksowania i tworzenia treści na YouTube Paul jest również znany z uczucia, jakim darzy Pokemony. Jego obsesją, która doprowadziła do bardzo dużych wydatków, są karty Pokemon Trading Card.

Paul wydał ogromne sumy pieniędzy na swoją kolekcję kart Pokemon. W przeszłości kupił już za 150 000 dolarów rzadką kartę Charizard. To jednak nic w porównaniu do najnowszych zakupów. Paul wydał rzekomo 3,5 miliona dolarów na pudło zapieczętowanych kart Pokemonów 1. edycji. Jest to podobno jedyne nieotwarte pudełko kart na świecie.

Reklama

Przed Paulem trudne decyzje. Może potrzymać skarb i sprzedać go za kilka lat za jeszcze większą sumę. Może otworzyć pudełko i próbować sprzedać karty pojedynczo. Prawdopodobnie znajdzie się tam sporo bardzo drogich unikatów. Może także zrobić unboxing na swoim kanale i przyciągnąć jeszcze więcej subskrybentów.

3,5 miliona dolarów za pudełko Pokemonów?

Zakup Paula wywołał mieszane reakcje w internecie. Niektórzy użytkownicy Twittera i znani twórcy treści skrytykowali Paula za ekstrawagancki zakup, a TommyInnit nazwał Paula "kretynem" za kupienie pudełka za 3,5 miliona dolarów. Inni są najwyraźniej pod wrażeniem zakupu Paula i uznali  to za dobrą inwestycję. Przewiduje się, że wartość kart Pokemonów będzie tylko wzrastać w nadchodzących latach.

Każdy - pod warunkiem, że nie krzywdzi tym nikogo innego - może wydawać swoje pieniądze, jak chce i trudno tutaj komentować lub oceniać zakup YouTubera. Skoro dzięki swojej ciężkiej pracy doszedł do takich sum, to niech wydaje je, spełniając swoje - nawet najbardziej głupie w opinii niektórych - pasje. Próba sprzedaży i zarobienia na ów kartach, może być jeszcze bardziej ekscytująca niż niejeden z zaplanowanych pojedynków bokserskich Logana.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy