​Słynne bronie z gier wydrukowane w drukarce 3D. Oto niezwykła kolekcja

Jak najprościej zdobyć obszerną kolekcję replik rozmaitych broni z kultowych gier wideo takich jak God of War, Gears of War, Mass Effect czy Halo? Wydrukować sobie je w drukarce 3D. Właśnie to poczynił jeden zapalony gracz, który pochwalił się w sieci zwalającą z nóg kolekcją.

Jedni pasjonują się w kolekcjonowaniu znaczków pocztowych, inni zajmują się z kolei numizmatyką. Są też tacy, którzy lubują się w sukcesywnym powiększaniu swojej biblioteki z książkami. Najrzadziej spotkamy jednak tych, których nierozerwalną częścią życia jest nie tylko granie w gry wideo, ale także... kolekcjonowanie unikalnych replik broni z tychże produkcji gamingowych.

Pewien gracz działający w serwisie Reddit pod pseudonimem "Zoidberrg" pochwalił się w jednym ze swoich wpisów dosyć szeroką kolekcją przedmiotów związanych z kultowymi broniami z popularnych gier. Zdjęcie, które umieścił pod postem, bardzo szybko podbiło serca szerokiej społeczności serwisu.

Reklama

Okazało się, że praktycznie wszystkie bronie zostały wydrukowane w drukarce 3D. Na obrazku znajdziemy m.in. Topór Kratosa z God of War czy Lancer z Gears of War. Nie brakuje także słynnego blastera Hana Solo z Gwiezdnych Wojen, karabinu snajperskiego z Mass Effect czy pistoletu, którym posługiwał się Johnny Silverhand w Cyberpunku 2077.

Właściciel tej imponującej kolekcji nie zamierza jednak zatrzymywać się na dotychczasowym dorobku. Chociaż - jak przyznał - wydrukowanie broni zajmuje nierzadko kilka dni, to sukcesywnie jego asortyment będzie rósł, aż uda mu się zapełnić całą ścianę. Nie jest też to, jak może się wydawać, prosty zabieg. Większość zaprezentowanych broni złożona jest z kilku, a nawet kilkunastu elementów, których rdzeniem jest rurka PCV. Jakie bronie powinny według Was znaleźć się jeszcze w tej kolekcji?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gears of War | Cyberpunk 2077 | God of War
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy