Sly Cooper powróci w filmie animowanym

To dosyć nieoczekiwana informacja - okazuje się, że najpopularniejszy zwierzęcy złodziej, Sly Cooper, trafi na ekrany kin.

Zapowiedziano oficjalny film na podstawie jednej z najlepszych platformówek Sony - choć obraz pojawi się dopiero za dwa lata, już teraz dostaliśmy garść szczegółów i pierwszy zwiastun. Ekranizacja Sly Coopera będzie filmem animowanym, który opowie o początkach złodziejskiej kariery Sly’a i jego ekipy.

W powstającej produkcji szop odkryje długo skrywany rodzinny sekret - dowie się, że pochodzi z uznanego, utalentowanego i działającego na skalę międzynarodową rodu złodziei. Wraz ze swoimi przyjaciółmi - w tym z żółwiem Bentleyem i hipopotamem Murrayem - uda się na poszukiwania części starożytnej księgi, która znajdowała się do tej pory w rękach jego przodków.

Musi się spieszyć, ponieważ w swoje ręce chce ją dostać także Clockwerk - "zła rosyjska, metalowa sowa" dążąca do zakończenia linii Cooperów. W trakcie swojej przygody Sly i spółka odwiedzą m.in. Paryż oraz chińskie góry. Reżyseria obrazu zajął się Kevin Munroe, który odpowiedzialny jest też za jego scenariusz.

Stworzeniem filmu zajmują się natomiast wytwórnie Blockade Entertainment oraz Rainmaker Entertainment, zaś nad całością pieczę sprawują producenci Brad Foxhoven i David Wohl. Premiera zaplanowana jest na dosyć odległy 2016 rok. Poniżej znajdziecie natomiast pierwszy zwiastun produkcji.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje