Seria Hitman za darmo. Jest tylko jeden haczyk

"Hitman" to jedna z najbardziej znanych gier skradankowych w historii. Przygody Agenta 47 i wykonywane przez niego zlecenia zapierały dech w piersiach. Teraz za darmo otrzymamy pierwsze dwie części trylogii zapoczątkowanej w 2016 roku. Jest tylko jeden istotny warunek.

"Hitman" podbił rynek gier w końcówce wieku

Seria gier o płatnym zabójcy - tytułowym Hitmanie, czy inaczej Agencie 47 cieszy się niesłabnącą popularnością już od 23 lat. Pierwsze wydanie tej serii pojawiło się na półkach sklepowych w 2000 roku. Gra charakteryzowała się doskonałą fizyką, jak na tamte czasy. Mogliśmy skradać się, biegać, wspinać, skakać pomiędzy balkonami czy także przeciągać zwłoki unicestwionych przez nas ludzi, by ukryć nasze ślady.

Tego typu dokładność w grach akcji nie była wcześniej znana szerszej publice, dlatego też dzieło duńskiego studia IO Interactive odbiło się szerokim echem na całym świecie. Łącznie do tej pory powstało pięć części głównej serii gry oraz pięć kolejnych to serie poboczne czy epizodyczne wydania. Okazuje się, że teraz możemy nabyć całą trylogię, jest jednak ważny warunek.

Reklama

Trzy gry scalają w jeden tytuł

Studio IO Interactive poinformowało o tym, że na rynku pojawi się gra "Hitman World of Assassination". Jej premiera jest zaplanowana na 26 stycznia. Gra będzie aktualizacją dla posiadaczy trzeciej części "Hitmana". Co ciekawe, w niej zawierać się będą dwie pierwsze części trylogii zapoczątkowanej w 2016 roku. Oznacza to, że każdy, kto ma "Hitmana 3", kompletnie za darmo otrzyma dwie poprzednie części.

Jest to świetna okazja do powrotu lub nadrobienia starszych części przygód o Agencie 47. Scalenie trzech części pod jedną nazwą prawdopodobnie jest jednoczesną zapowiedzią o tym, że na trylogii ta seria zakończy się. Nie musi to jednak oznaczać końca "Hitmana", jako marki gier wideo. Duńscy twórcy spokojnie mogą wymyślić kolejne spin-offy lub inne wariacje głównej opowieści, by stworzyć kolejne doskonałe gry akcji.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hitman 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy