Reklama

Seabed Prelude – odkryj podwodną tajemnicę w najnowszej VR-owej produkcji od MythicOwl

​Od 24 lutego na platformie Steam można zagrać w najnowszą VR-ową grę od polskiego studia developerskiego MythicOwl. Seabed Prelude to jedna z pierwszych polskich produkcji w wirtualnej rzeczywistości, która stawia na rozwój umiejętności gracza połączony z zabawą.

Dzięki Seabed Prelude można zanurzyć się w steampunkowym świecie i wcielić się w kapitana podwodnego batyskafu. Fabuła oparta jest na rozwikłaniu zagadki tajemniczego miasta, którą gracz może rozwiązać przemierzając 12 stacji w pięknym, wiktoriańskim pojeździe.

Tajemnicze miasto, do którego trafia bohater gry, jest praktycznie wymarłe - mieszkańcy opuścili je ze względu na brak podstawowego surowca - paliwa. Gracz, jako jeden z ostatnich ocalałych, otrzymuje klucz do otwarcia batyskafu i niczym prawdziwy detektyw wyrusza w podwodną ekspedycję. Jego celem jest odnalezienie surowca i uratowanie miasta.

Reklama

Seabed Prelude to gra zbudowana nie tylko na fabule, ale także na rozwijaniu umiejętności muzycznych i zręcznościowych, takich jak czytanie nut czy kształcenie poczucia rytmu. W podróży przez głębiny graczowi pomagają organy oraz zmodyfikowane cewki Tesli. Jeżeli poprawnie wygra on dźwięki o danej wysokości, to rozbraja nadpływające do batyskafu miny i może płynąć dalej przy dźwiękach przyjemnej muzyki.

Gra dostępna jest na platformie Steam na gogle HTV Vive oraz Oculus w dwóch wersjach językowych: polskiej oraz angielskiej. Cena wynosi 7,99 dolarów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy