​Saints Row dostępne w Epic Games Store. Grę odbierzecie za darmo!

Już od 8 grudnia Epic Games raczy nas dwoma darmowymi produktami. Do odebrania całkowicie za darmo są gry: Saints Row IV: Re-Elected oraz Wildcat Gun Machine. Wystarczy się pospieszyć, bowiem na ich dopisanie do waszych bibliotek macie dokładnie tydzień.

"Wildcat Gun Machine" i "Saints Row IV: Re-Elected" w Epic Games Store od 8 do 15 grudnia

Wildcat Gun Machine to typowy dungeon crawler, czyli mocna naparzanka stawiająca na rywalizację z hordami odrażających i krwiożerczych bestii. Twórcy do dyspozycji graczy oddali szeroki asortyment narzędzi, które pomagają w walce. Do wyboru mamy ponad 40 rodzajów broni o rozmaitych i wyjątkowych cechach. Spójna rozgrywka połączona z klimatyczną dwuwymiarową grafiką zapełni wam długie zimowe wieczory.

Drugi tytuł dostępny za darmo to Saints Row IV: Re-Elected - kultowa produkcja wyprodukowana przez Volition Inc. Epic rozdaje tym razem - jak sama nazwa wskazuje - czwartą odsłonę słynnej serii Saints Row.

Od 15 grudnia gra - niespodzianka!

Reklama

Sklep Epic zapowiedział także, że w czwartek 15 grudnia w serwisie zagości tajemnicza gra. Tytułu tej produkcji jeszcze nie znamy, ale już można spekulować, że dokładnie od tego dnia aż do końca roku popularny sklep będzie codziennie rozdawał kolejne produkcje całkowicie za darmo.

Tak było w latach poprzednich i prawdopodobnie będzie również w tym bieżącym, a przynajmniej na to wskazują przecieki sprzed kilku tygodni. Przypomnijmy, że ubiegłoroczny festiwal rozdawnictwa zwieńczony został prawdziwym hitem. Gracze otrzymali za darmo Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Epic Games Store | Saints Row IV
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy