Reklama

Ruiner z obniżonym poziomem trudności

​Jeżeli uważacie, że rozgrywka była zbyt wymagająca, to już nie będzie. Najnowsza aktualizacja wprowadza zmiany w poziomach trudności na korzyść graczy.

Ruiner to brutalny shooter, którego akcja toczy się w 2091 roku w cybermetropolii Rengkok. Rozgrywka w dużej mierze przypomina grę Hatred, w której wcielamy się w zmęczonego życiem i żądnego mordu antybohatera. Podobnie jest w Ruinerze - główny bohater jest socjopatą, który z pomocą tajemniczej hakerki walczy ze skorumpowanym systemem, aby odkryć prawdę i uratować porwanego brata. Za produkcję odpowiedzialne jest warszawskie studio Reikon Games.

Riner to debiutancka gra polskiego studia, dlatego też nie jest niczym dziwnym fakt, że zespół Reikon Games bierze sugestie graczy na poważnie i wprowadza dla nich zmiany. Nowy update to przede wszystkich naprawa licznych błędów występujących w rozgrywce. Twórcy sprawili także, że rozgrywka stała się mniej wymagająca.

Reklama

Oprócz zaniżenia poziomów trudności, postać w którą się wcielamy dostanie spore ulepszenia:

  • Łatwy poziom trudności jest jeszcze łatwiejszy
  • Normalny i ciężki poziom trudności zostaną nieznacznie zaniżone, aby rozgrywka stała się bardziej płynna
  • Wszystkie bronie zasięgowe używane przez gracza zostały ulepszone. Ich pociski lecą o wiele szybciej, co sprawia, że dużo łatwiej jest trafić przeciwnika
  • Lasery przeciwników są znacznie wolniejsze, przez co łatwiej ich uniknąć
  • Granaty ogłuszające kosztują o 50% energii mniej

To najważniejsze zmiany, jakie pojawią się w rozgrywce. Ruiner zadebiutował na rynku 26 września i do tej pory zgarnął w większości pozytywne recenzje. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy