Roller Champions - darmowy multiplayer Ubisoftu zmierza na Nintendo Switch

Ubisoft wypuścił w świat Roller Champions na konsolach i PC. Teraz jednak zorientował się najwyraźniej, że na liście konsol brakowało jednego, popularnego handhelda. Nowy multiplayer może niedługo zawitać na Nintendo Switchu.

Wiele deweloperów próbuje ostatnio swoich sił w gatunku bardziej nietypowych, zręcznościowych multiplayerów. Rocket League święci oczywiście triumfy w tej wąskiej dziedzinie, znajdując się wśród najpopularniejszych gier online niemalże od dnia premiery. Electronic Arts niedawno wypuściło z kolei Knockout City, "zbijaka na sterydach".

Następny w tej kolejce nietypowych multiplayerów jest Roller Champions, które w zeszłym miesiącu pojawiło się na Xboxach, PlayStation i PC. Jest to ciekawe połączenie jeżdżenia na rolkach, hokeja i futbolu amerykańskiego. W meczach 3v3 jeździmy wzdłuż owalnej areny i próbujemy wrzucić okrągłą piłkę w przeznaczone do tego obręcze na ścianach toru.

Reklama

Na razie Roller Champions nie przyjęło się raczej zbyt dobrze, a internet cały czas trzyma się tematów poruszanych podczas Summer Game FestDiablo Immortal. Ubisoft planuje najwyraźniej otworzyć się ze swoją grą na kolejną społeczność, wypuszczając Roller Champions na Nintendo Switchu.

Grę można już podpatrzyć na brytyjskim Nintendo eShopie. Znajduje się tutaj opis produkcji, kilka zdjęć w galerii oraz data premiery wyznaczona na 21 czerwca. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, jeszcze dziś użytkownicy popularnej przenośnej konsoli będą mogli pobrać Roller Champions.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Roller Champions | Ubisoft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama