Rockstar: Kontynuacja Bully i Red Dead w planach?

Bully i Red Dead to marki dość nietypowe - choć cieszą się dużym uznaniem, od długiego czasu nie doczekały się informacji o kolejnych odsłonach.

To może się jednak zmienić, bo Take-Two zaczęło delikatnie poruszać temat szkolnego GTA i growego westernu. Kilka dni temu w amerykańskim urzędzie patentowym Take-Two złożyło wniosek o odnowienie znaku towarowego Bully, między innymi w związku z produktami z kategorii programów i gier komputerowych.

Z kolei temat Red Dead przewinął się podczas spotkań wydawcy z inwestorami. Prezes Strauss Zelnick powiedział, że przyszła strategia firmy będzie napędzana przez oparcie się na stałych markach.

"Poza naszą branżą takim przykładem jest choćby James Bond. Naszym celem nie jest jedynie podtrzymanie i rozwój serii Grand Theft Auto, lecz także budowanie innych marek, które naszym zdaniem mogą być stałe, tak jak Red Dead, Borderlands czy BioShock, albo chociażby Civilization" - stwierdził Zelnick.

Czyżby następna generacja?

Chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata elektronicznej rozrywki? Najważniejsze informacje dnia znajdziesz na naszym nowym profilu w serwisie Facebook. Wystarczy kliknąć - POLUB NAS.

Dowiedz się więcej na temat: Rockstar | Bully | Red Dead Redemption

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje