Reżyser Star Wars Jedi: Survivor rozważa stworzenie trylogii

​Jeżeli obawiacie się, że Star Wars Jedi: Survivor może być ostatnią grą z tej serii, mamy dla Was dobrą wiadomość. Reżyserowi gry bardzo podoba się najwyraźniej pomysł trylogii.

Star Wars Jedi: Fallen Order było bardzo udaną, ciepło przyjętą przez graczy i krytyków produkcją. Gra zadebiutowała 2019 roku, przyjęła się dobrze i zadowoliła zarówno fanów Gwiezdnych Wojen, jak i osoby poszukujące nieco większego wyzwania.
Nikogo nie zdziwiła w rezultacie zapowiedź Star Wars Jedi: Survivor. Druga część przygód Cal Kestisa ma rozpocząć się pięć lat po wydarzeniach z Jedi: Survivor i dalej rozwinąć świat zbudowany przez Respawn Entertainmet.

Reklama

Słowa reżysera gry podczas ostatniego wywiadu dla IGN sugerują, że na drugiej części mogą nie skończyć się przygody Cala. Studio miało gotowy pomysł na drugą część i tego, co powinno się w niej dziać. Stig Asmussen dodaje również, że twórcom nie brakuje rozwiązań na kontynuację historii z Star Wars Jedi: Fallen Order.

Co ciekawe, Asmussen dodał, że trzecia część mogłaby pozwolić Respawn Entertainment przejść z Unreal Engine 4 na Unreal Engine 5. Potencjalnie dostalibyśmy nie tylko zamknięcie całej historii Cala Kestisa, ale również bardziej imponującą graficznie produkcję.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy