​Star Wars Jedi: Survivor z funkcjami, na które czeka każdy fan Gwiezdnych Wojen

Reżyser nadchodzącej gry Star Wars Jedi: Survivor, Stig Asmussen, przyznał w jednym z wywiadów, że będzie ona wzbogacona w rzeczy, które na pewno przypadną do gustu wszystkim fanom. Mowa o "fast travel", czyli możliwości szybkiego przemieszczania się po świecie zaprojektowanym przez deweloperów.

Star Wars Jedi: Survivor ku uciesze wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen miało zadebiutować w połowie marca bieżącego roku. W naszych materiałach kilkukrotnie podkreślaliśmy, że jest to jedna z kilku obok m.in. Hogwarts Legacy i Starfield największa gamingowa premiera roku.

Niestety dzieło od Electronic Arts i Respawn Entertainment zaliczy blisko sześciotygodniowy poślizg czasowy i trafi do sklepowych półek 28 kwietnia. Według Asmussena, twórcy chcą oddać do dyspozycji graczy jak najbardziej kompletny produkt i spełnić wysokie oczekiwania. Przypomnijmy, że poprzednia część z sagi, Star Wars Jedi: Fallen Order zebrało kapitalne oceny wśród krytyków i społeczności graczy.

Reklama

Szybka podróż i wierzchowce? To czeka nas w Star Wars Jedi: Survivor!

Pomimo opóźnienia premiery i tak warto czekać na najnowszą część przygód z uwielbianym Calem Kestisem w roli głównej. Reżyser gry w wywiadzie z Play Magazine zdradził nieco więcej o możliwościach i funkcjach implementowanych w nadchodzącej produkcji.

Survivor otrzyma "fast travel" czyli opcję szybkiego przemieszczania się po planetach. "Będziemy prezentować zarówno szybkie podróże, jak i stworzenia, na których można jeździć, by pomóc graczom szybko dostać się z punktu A do B i z powrotem do punktu A" - pochwalił się Asmussen.

Jeśli wobec Upadłego zakonu, fani mieli jakieś powody do narzekania, to bez wątpienia największym z nich była wolna eksploracja świata i mozolne przemieszczanie się. Nie wiemy, jak nowy system będzie działał w Ocalałym, ale bez wątpienia najgorliwsi fani już ostrzą sobie zęby na te nowości.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Star Wars Jedi: Survivor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy