Reklama

Returnal na kodach? Deweloper zapomniał je wyłączyć

​Wygląda na to, że deweloper zapomniał wyczyścić swoją nową produkcję z kodów, z których korzystał podczas produkcji, a gracze nie przepuszczają takich okazji.

Co prawda można się spodziewać, że Housemarque niebawem załata Returnal, co będzie oznaczało koniec oszukiwania na kodach (jak za starych dobrych czasów), ale na ten moment gra jest ich pełna.

I w gruncie rzeczy nie ma tu nic dziwnego, bo twórcy gier korzystają z nich nieustannie podczas przygotowywania i testowania gier, tyle że rzadko się zdarza, żeby zapomnieli je później dezaktywować.

A skoro gracze nie mają do nich dostępu, to te pozostają sekretem - w przypadku Returnal jest jednak inaczej, co odkrył w tym tygodniu użytkownik YouTube’a o nicku TheRandomizer.

Reklama

Ten dokopał się do wielu przydatnych kodów, które pozwalają przywołać wszystkie dostępne w grze bronie, powrócić do miejsca zgonu bez utraty wszystkiego, co po drodze zgromadziliśmy i wiele innych. Wystarczy tylko podłączyć do PlayStation 5 (przypominamy, że gra jest ekskluzywna dla tej platformy) klawiaturę i wpisać odpowiednie komendy.

Jeśli macie ochotę je przetestować, to musicie się spieszyć, bo skoro o sprawie zrobiło się głośno, to wieści z pewnością dotarły też do Housemarque i deweloper zapewne będzie chciał naprawić swój błąd.

Co warto podkreślić, żaden z odkrytych kodów nie zapewnia niewidzialności i maksymalnych obrażeń, co oznacza, że nawet po ich wykorzystaniu musimy w klasyczny sposób przejść kolejne poziomy gry. Lista dostępnych kodów poniżej, ale pamiętajcie, żeby korzystać z nich offline:

  • Shift, Control, Alt i cyfra od 1 do 0 - broń na odpowiadającym obecnemu Proficiency poziomie,
  • Shift, Control, 8 - powrót do najświeższego punktu pierwszego cyklu,
  • Shift, Control, 4 - powrót do miejsca crasha z początku gry, z obecnymi statami i wyposażeniem.
  • I jeszcze jedno małe ostrzeżenie - używanie cyfr 3 i 7 podczas trzymania Shift i Control zawiesza grę, cyfry 1, 2, 5, 6, 9 i 0 nie robią nic.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy