Reklama

Raper ma w czole… kryształ przypominający kamień duszy z Diablo. Blizzard prosi o zwrot

​Czyżby wszyscy śmiertelnicy mieli się bać? Na to wygląda, bo raper postanowił ozdobić swoje czoło ogromnym diamentem... a może on sam tam "wyrósł"?

W sieci można znaleźć nagranie, na którym można podziwiać rapera Lil Uzi Vert z wyjątkową ozdobą na czole. I nie, nie chodzi o kolejny tatuaż, ale ogromny diament wyceniany na 24 mln dolarów, który dziwnym zbiegiem okoliczności przypomina znany z serii gier Diablo kamień duszy! Przypominamy, że były to potężne artefakty, które Horadrimowe stworzyli, by przechowywać esencje największego zła. Niestety, z czasem zostały one skorumpowane przez siły, które miały więzić, znacznie zwiększając ich moc.

Czy oznacza to, że raper jest najnowszym "naczyniem" Diablo? Pewnie nie, ale fani serii z pewnością nie byli w stanie powstrzymać się od takich skojarzeń, kiedy okazało się, że Lil Uzi Vert wszczepił sobie w czoło kosztujący majątek implant, przypominający kamień duszy. W tym przypadku chodzi jednak raczej o fanaberię bardzo bogatego człowieka, który ma tyle pieniędzy, że nie ma już pojęcia, co z nimi zrobić albo też bardzo chce pokazać innym wartość swojego majątku. A szkoda, bo wersja z naczyniem Diablo jest zdecydowanie bardziej interesująca...

Reklama

Niestety, przy okazji dowiadujemy się, że "afera" z kamieniem to jedyne wieści ze świata Diablo, na jakie możemy liczyć w najbliższym czasie, ponieważ Blizzard już potwierdził, że w 2021 roku nie zobaczymy Diablo 4, na które gracze czekają od lat. Wprawdzie pozostaje jeszcze nadzieja na remake Diablo 2, o którym regularnie możemy znaleźć jakieś informacje, ale to również nic pewnego.

Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko wyczekiwać tego, że na wirtualnym konwencie BlizzConline, który odbywa się w dniach 19-20 lutego, twórcy serii Diablo zdradzą plany na najbliższy czas. Swoją drogą Blizzard powinien zaprosić na to wydarzenie Lil Uzi Vert, bo trudno o lepszą reklamę serii!

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy