Reklama

​Rainbow Six Siege za darmo dla wszystkich przez kilka dni. Kiedy i jak pobrać?

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege będzie możliwy do pobrania i próbowania całkowicie za darmo. Ubisoft przygotował specjalną ofertę dla wszystkich graczy. Tytuł bezpłatnie uruchomimy w dniach 23-27 czerwca.

Darmowe, weekendowe granie to zjawisko coraz powszechniejsze w branży gier wideo. Producenci coraz częściej wychodzą naprzeciw oczekiwaniu gamingowej społeczności i udostępniają na kilka dni swoje tytuły do próbowania za darmo.

Z takim stanem rzeczy w przeszłości spotkał się Call of Duty: Vanguard. Producenci z Activision Blizzard oferowali darmowe granie w swój najnowszy tytuł jeśli chodzi o serię Call of Duty już kilkukrotnie. Podobna sytuacja miała również miejsce w przypadku produkcji World War III, która oferowana była kilkukrotnie za darmo w formie testów obciążeniowych.

Reklama

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege za darmo przez kilka dni. Jak pobrać?

Na podobną ścieżkę weszli teraz deweloperzy z Ubisoftu. Jedno z ich flagowych dzieł, czyli Rainbow Six Siege będzie dostępne za darmo w dniach od 23 do 27 czerwca. Producenci obiecują, że tytuł zaoferuje wszystkie dostępne mapy i tryby, a grę pobrać będą mogli użytkownicy PC, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox One. Jeśli po darmowym okresie zdecydujemy się na zakup pełnej wersji gry, to cały postęp i dokonania zostaną przeniesione.

Mały kruczek polega na tym, że na konsolach do uruchomienia gry wymagana jest odpowiednia subskrypcja (PS Plus oraz Xbox Live Gold).

Dokładne daty rozpoczęcia Darmowego Weekendu:

  • PC: od 23 czerwca (godz. 18:00) do 27 czerwca (godz. 18:00)
  • Xbox, PS4, PS5: od 23 czerwca (godz. 20:00) do 27 czerwca (godz. 20:00)

Grę pobierzemy za darmo z oficjalnej strony Ubisoftu.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL