​PS Plus. Wyciekła lista gier na styczeń 2023. Najlepsza oferta od dawna?

Do stycznia przyszłego 2023 roku pozostało już tylko kilka dni, tymczasem w sieci pojawił się przeciek publikujący listę gier, które zagoszczą w ramach usługi PS Plus. W ofercie znajdziecie hity takie jak chociażby Star Wars Jedi: Fallen Order czy Fallout 76.

Wyciek pochodzi od informatora, który w sieci działa jako billbil-kun. Użytkownik ten już od ponad roku upublicznia wcześniej gry, które rozdane zostaną przez serwis Epic Games. Nierzadko również nieoficjalnymi drogami publikuje informacje związane z tytułami, które zasilą bibliotekę usługi PS Plus.

Skuteczność wspomnianego informatora stoi na bardzo wysokim poziomie, więc możemy z dużą dozą pewności stwierdzić, że umieszczone poniżej pozycje znajdą już za kilkanaście dni potwierdzenie w rzeczywistości.

Abonenci PS Plus w styczniu 2023 roku otrzymają takie produkcje jak:

Reklama

Zaprezentowana wyżej oferta ma obowiązywać od 3 stycznia do 7 lutego 2023 roku. Będzie więc to idealna okazja do zatopienia się w najnowszej odsłonie Gwiezdnych Wojen, czyli słynnym Upadłym zakonie. Przypomnijmy, że już w marcu 2023 roku swój debiut zaliczy bezpośredni sequel tej produkcji - Star Wars Jedi: Survivor (Ocalały).

Oprócz tego gracze otrzymają możliwość rozgrywki w Fallout 76, czyli w dosyć nowym tytule jednej z najbardziej kultowych serii gier w klimacie postapokaliptycznym od Bethesdy.

Grudniowe gry nadal obowiązujące w PS Plus Essential:

  • Mass Effect Legendary Edition [PS4]
  • Biomutant [PS4 oraz PS5]
  • Divine Knockout: Founder’s Edition [PS4 oraz PS5]

Jak oceniacie potencjalną styczniową ofertę PS Plus? Czekacie na którąś produkcję udostępnianą przez Sony?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PS Plus | PlayStation Vita | Sony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy